Wrocław – miastem spotkań branży paliw

W dniach 26 – 27 września 2018 r. do Wrocławia przyjechali przedstawiciele branży paliwowej, myjniowej, wyposażenia sklepów, reprezentujący sektor elektromobilności, a także firmy z branży modernizacji i technologii. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ich ofertą na Międzynarodowych Targach Paliwowych „Stacja i Biznes Przyszłości – Wrocław 2018”.

Wrocław – miastem spotkań branży paliw

Targi, organizowane już po raz czwarty, były doskonałą okazją do bezpośredniego zaprezentowania swoich produktów czy usług, nawiązania kontaktów, wymiany opinii, a także do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. 

Wydarzenie odbywało się we wrocławskiej Hali Stulecia – miejscu prestiżowym i niebywale atrakcyjnym, nie tylko za sprawą samej Hali, ale również otoczenia: pergoli, fontanny, parku szczytnickiego oraz bliskości ogrodu japońskiego. Uczestnicy mieli okazję poznać najbardziej charakterystyczne miejsce stolicy Dolnego Śląska, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, skorzystać ze specjalnych rabatów przygotowanych przez wystawców, ale również osobiście porozmawiać z przedstawicielami branży paliw.    


© Materiał chroniony prawem autorskim

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco! Subskrybuj i co kwartał otrzymuj nowy numer naszego pisma.

Przepisz kod obrazka w celu weryfikacji zgłoszenia
captcha 


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10.


logo white footer

Information Market S.A.
ul. Legnicka 46a/10
53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70
fax: +48 71 787 69 96
redakcja@nastacjipaliw.pl

WYDAWCA

logo imsa

©2015-2020 Information Market S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone