Szach i (auto)mat! Samoobsługa dla wymagających na stacjach paliw

Przyspieszenie tempa życia odbija się także na popularności niektórych modeli obsługi klienta – jednym z nich, który może sprawdzić się na stacji paliw, jest umożliwienie klientowi załatwienie spraw w sposób sprawny i dający wrażenie oszczędzania czasu. Samoobsługa może także pozwolić na rozbudowę asortymentu o dodatkowe korzyści dla odwiedzających stację.

Szach i (auto)mat! Samoobsługa dla wymagających na stacjach paliw

Zakupy do odbioru na stacji

Coolomaty – urządzenia do odbioru zamówienia ze spożywczych sklepów internetowych to nowinka, która zapewne będzie znaczącą odmianą w sposobie postrzegania stacji paliw – staną się one bowiem nie tylko miejscem tankowania i drobnych zakupów, ale docelowym obiektem, wykorzystywanym przy domowych sprawunkach. 

Coolomat sp. z o.o. umieściła urządzenia tego typu na 5 warszawskich stacjach Statoil: Kondratowicza 49, Conrada 29B, Powstańców Śląskich 90, Aleja Krakowska 269 i Rodowicza „Anody” 6. Marcin Warzocha, CEO spółki Coolomat Sp. z o.o. informuje, że pierwszym dostawcą jest sieć delikatesów Alma, sprzedająca produkty na portalu Alma24. Alma dostarcza wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym, z wyjątkiem alkoholu i papierosów. Relacja z właścicielem/operatorem stacji – w sensie prawnym i finansowym jest prosta: właścicielem maszyn i operatorem jest Coolomat Sp z o.o., a właściciel terenu udostępnia miejsce, na którym instalowane jest urządzenie – mówi „NSP” Warzocha. 


© Materiał chroniony prawem autorskim

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco! Subskrybuj i co kwartał otrzymuj nowy numer naszego pisma.

Przepisz kod obrazka w celu weryfikacji zgłoszenia
captcha 


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10.


logo white footer

Information Market S.A.
ul. Legnicka 46a/10
53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70
fax: +48 71 787 69 96
redakcja@nastacjipaliw.pl

WYDAWCA

logo imsa

©2015-2019 Information Market S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone