Rekordowy rok sieci MOYA

O dokonaniach i planach rozwojowych spółki  z redakcją „Na Stacji Paliw” rozmawia Paweł Grzywaczewski, członek zarządu spółki Anwim S.A., do której należy sieć stacji Moya

Rekordowy rok sieci MOYA

NSP: Jak podsumowują Państwo dokonania sieci Moya w 2017 roku i jakie są plany na rok kolejny? 

Paweł Grzywaczewski: Z pewnością ten rok przejdzie do historii MOYA jako rekordowy pod względem dynamiki rozwoju sieci. Mniej więcej w połowie roku przekroczyliśmy próg 150 stacji w całej Polsce, do końca roku będzie ich w sumie co najmniej 170. Otworzyliśmy 10 stacji własnych, w tym dwie automatyczne i pierwszą w Polsce stację hybrydową - oferującą zarówno pełną obsługę dla klienta detalicznego, jak i możliwość szybkiego, bezobsługowego tankowania dla klientów flotowych. Jednak mijający rok był dla nas także pełen innych zmian, ponieważ stale rozwijamy i testujemy nowe formaty, oferty i rozwiązania, by jak najbardziej odpowiadały zmieniającym się potrzebom klientów... (całość artykułu w nowym, bezpłatnym numerze czasopisma, do pobrania poniżej). 


© Materiał chroniony prawem autorskim

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco! Subskrybuj i co kwartał otrzymuj nowy numer naszego pisma.

Przepisz kod obrazka w celu weryfikacji zgłoszenia
captcha 


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10.


logo white footer

Information Market S.A.
ul. Legnicka 46a/10
53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70
fax: +48 71 787 69 96
redakcja@nastacjipaliw.pl

WYDAWCA

logo imsa

©2015-2020 Information Market S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone