Polska marka i rodzima tradycja na stacji benzynowej

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości jest niewątpliwie jubileuszem wyjątkowym, który zachęca do refleksji nad historią i przyszłością naszego kraju oraz nad patriotycznymi wyborami jego mieszkańców. Stwarza ona również okazje do wyrażania radości na wiele sposobów i na licznych polach. Od wielu już lat obchody Święta Niepodległości, jak również innych narodowych rocznic, nabierają nowego charakteru.

Polska marka i rodzima tradycja na stacji benzynowej

Nie ograniczają się bowiem wyłącznie do organizowania oficjalnych uroczystości w miejscach pamięci czy nabożeństw w kościołach. Celem niniejszego artykułu będzie pokazanie czytelnikowi na przykładzie działań stacji benzynowych i firm paliwowych, jak włączą się one w tym roku w obchodzenie dnia 11 listopada oraz przybliżenie mu, na czym może polegać w XXI wieku miłość do ojczyzny.

Nowoczesny patriotyzm realizuje się np. w wymiarze ekonomicznym i polega, ujmując temat najprościej, na promowaniu rodzimej przedsiębiorczości poprzez sięganie po produkty polskich marek.


© Materiał chroniony prawem autorskim

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco! Subskrybuj i co kwartał otrzymuj nowy numer naszego pisma.

Przepisz kod obrazka w celu weryfikacji zgłoszenia
captcha 


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10.


logo white footer

Information Market S.A.
ul. Legnicka 46a/10
53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70
fax: +48 71 787 69 96
redakcja@nastacjipaliw.pl

WYDAWCA

logo imsa

©2015-2019 Information Market S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone