Dostępność pracowników to coraz większy problem

O rozwoju firmy POLMAX i wpływie sytuacji na rynku na zarządzanie siecią stacji paliw w rozmowie z redakcją Na Stacji Paliw opowiada Krzysztof Wysocki, Dyrektor ds. Sieci Stacji Paliw w POLMAX S.A. S.K.A.

Dostępność pracowników to coraz większy problem

Na Stacji Paliw:  POLMAX od lat buduje w regionie swoją markę, ale należące do Państwa stacje działają też na zasadzie franczyzy. Taki model działania to celowa dywersyfikacja ryzyka? 

Krzysztof Wysocki: POLMAX funkcjonuje na rynku paliw ponad 25 lat i w tym okresie byliśmy związani z Lotosem, współpracowaliśmy też z PKN Orlen, a jeszcze wcześniej z Petrochemią Płock. Rozwijaliśmy też działalność stacji własnych. Aktualnie w naszej sieci mamy 11 stacji pod marką własną POLMAX i dwie stacje Lotos we franczyzie - jedna w Boczowie wybudowana od podstaw działa w formacie premium, a druga to Lotos Optima. Współpraca z koncernami pozwala nam zwiększyć liczbę klientów, bo docieramy także do tej grupy, która preferuje znane ogólnopolskie marki. 

 


© Materiał chroniony prawem autorskim

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco! Subskrybuj i co kwartał otrzymuj nowy numer naszego pisma.

Przepisz kod obrazka w celu weryfikacji zgłoszenia
captcha 


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10.


logo white footer

Information Market S.A.
ul. Legnicka 46a/10
53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70
fax: +48 71 787 69 96
redakcja@nastacjipaliw.pl

WYDAWCA

logo imsa

©2015-2019 Information Market S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone