Chcemy pomagać w biznesie

To będzie już czwarta odsłona wrocławskich Międzynarodowych Targów Paliwowych - Stacja i Biznes Przyszłości – imprezy, która wpisuje się już trwale w kalendarze polskiej branży paliwowej i stanowi ciekawe pole wymiany doświadczeń profesjonalistów związanych ze stacjami paliw, myjniami samochodowymi czy elektromobilnością. Na temat tegorocznej edycji rozmawiamy z Robertem Bukowskim – Prezesem Zarządu Information Market S.A., organizatorem wrocławskiej imprezy.  

Chcemy pomagać w biznesie

Czy formuła imprez targowych w dobie internetu i dynamicznego przepływu informacji nie przeżyła się? Czy przypadkiem masowe targi nie przestały już być dobrym sposobem na biznes w branży o wysokiej specjalizacji?

Po raz czwarty realizujemy nasz projekt targowy i nie aspirujemy do roli imprezy masowej – chcemy gromadzić mocno sprofesjonalizowaną grupę wystawców i zainteresować ich ofertą klientów. Naszą ambicją jest trzymanie się ściśle wysokich standardów merytorycznych i organizacyjnych podczas naszych imprez, odpowiadanie na dokładne potrzeby klientów, a nie kokietowanie ich dziesiątkami ogólników, które tak naprawdę nie są przydatne w ich biznesowej działalności. Chcemy skutecznie pomagać w biznesie, stawiamy na jakość, a nie na masowość. Dlatego na przykładzie tej imprezy możemy powiedzieć, że targi jako formuła biznesowa nie przeżyły się. Nic nie zastąpi spotkań twarzą w twarz między kontrahentami – a tutaj idea wrocławskich targów działa wyśmienicie. Pomóc w tym może jeszcze nasza tegoroczna innowacja czyli Business Speed Dating Wrocław 2018


© Materiał chroniony prawem autorskim

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco! Subskrybuj i co kwartał otrzymuj nowy numer naszego pisma.

Przepisz kod obrazka w celu weryfikacji zgłoszenia
captcha 


Administratorem danych osobowych jest Information Market S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53-674), przy ul. Legnickiej 46A/10.


logo white footer

Information Market S.A.
ul. Legnicka 46a/10
53-674 Wrocław
tel.: +48 71 787 69 70
fax: +48 71 787 69 96
redakcja@nastacjipaliw.pl

WYDAWCA

logo imsa

©2015-2019 Information Market S.A.
Wszelkie prawa zastrzeżone